Автомобильный сайт :: Программа содействия автомобилистам.
Логин   : 
Пароль :  
[регистрация]        [забыл]
 

   Новости сайта в RSS потоке
 ПРОЕКТ  О КАРТЕ  КАТАЛОГ ПАРТНЕРОВ/СКИДКИ  НОВОСТИ  ФОРУМ  ВОПРОСЫ и ОТВЕТЫ  РАЗНОЕ 
   

Заинтересовали хендай официальный дилер? Заходите к нам на сайт.

Re: 28 октября в Киеве прошел День автомобилиста Украины.

Три роки боротьби за відновлення грубо порушених прав членів Ггромадської організації «Київська міська спілка автомобілістів» (надалі ГО «КМСА») дають всі підстави вважати про причетність до масштабної афери по позбавленню ГО КМСА земельних ділянок , що перебували в постійному користуванні цієї громадської організації на протязі більше, ніж 30 років нинішнього керівника організації – Юга Андрія Дмитровича , його заступників та чиновників Київської місько державної адміністрації , та ряду депутатів Київської міської Ради.
Ще в грудні місяці 2007 року працівниками УДСБЕЗ ГУ МВС України в м.Києві були зібрані матеріали перевірки з додатками на 296 аркушах і 21 грудня 2007 року № 7/Кол-1974, кол-1974/1 були направлені в порядку ст.97 КПК України в прокуратуру Шевченківського району м.Києва , оскільки в діях посадових осіб Ггромадської організації «Київська міська спілка автомобілістів» вбачалалися ознаки складу злочину , передбаченого ст.365 КК України.
Під час вказаної перевірки в Управлінні земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації були виявлені Листи ГО КМСА за підписом колишнього Голови цієї організації Хорофейко О.В., які , як виявилося в послідуючому є підробними і на підставі цих листів в 2007 року вказана Громадська організація в шахрайський спосіб була позбавлена Київською міською Радою права користування земельними ділянками , на яких розташовувались автомобільні стоянки. Це наступні , сфальсифіковані Листи , виготовлені від імені ГО КМСА , та адресовані до Київського міського голови Черновецького Л.М. :
Лист № 0702-0110 від 01.02.2007 року;
Лист № 0702-0111 від 01.02.2007 року;
Лист № 07-07016 від 07.02.2007 року;
Лист № 07-07017 від 07.02.2007 року;
Лист № 07-07020 від 07.02.2007 року;
Лист № 07-07022 від 07.02.2007 року;
Лист № 07-07023 від 07.02.2007 року;
Лист № 07-15010 від 15.03.2007 року.
У вказаних Листах , підроблених від імені ГО КМСА та адресованих до Київського міського голови Черновецького Л.М. мова йшла проте, що покійний Голова ГО КМСА Хорофейко О.В. нібито просить Київського міського голову Черновецького Л.М. припинити право користування земельними ділянками , закріпленими за даною Громадською організацією на користь конкретних юридичних осіб , а саме –
- ТОВ «Будівельне об*єднання МРІЯ» по вул. Боженко, 32 в м.Києві , де розташована автомобільна стоянка ГО КМСА № 32 ;
- ТОВ «Сітібудмайстер» по проспекту Воз*єднання, 15 в м.Києві , де розташована автомобільна стоянка ГО КМСА № 22;
- ТОВ «Пріоритетбудсервіс» по вул.Березняківській, 17 – 19 (29-31) в м.Києві, де розташована автомобільні стоянки ГО КМСА № 24 та № 25;
- ТОВ «Компанія Аналітпроект» по вул.Деміївській в м.Києві, де розташована автомобільна стоянка ГО КМСА № 48;
- ТОВ «Будекосервіс» та ТОВ «Компанія Елентбуд» (засновник цих підприємств депутат Київської міської Ради станом на 2007 рік, член Комісії із земельних питань Київської міської Ради - Кучер Сергій Миколацович) по вул.Вербицького, 1 - 2 в м.Києві , де розташовані автомобільні стоянки ГО КМСА №№ 41. 45;
- ТОВ «Комфортбудсервіс» по вул. Кудряшова, 16 в м.Києві , де розташована автомобільна стоянка ГО КМСА № 33;
- ТОВ «Автозалізнич Постачсервіс» на Ленінградській площі м.Києві , де розташована автомобільна стоянка ГО КМСА № 15;
- ТОВ «СІТІ – ІНВЕСТГРУП» по вул.Ентузіастів, 49 в м.Києві , де розташована автомобільна стоянка ГО КМСА № 11;
- ТОВ Компанія «Промтек» по проспекту Комарова, 48 в м.Києві , де розташована автомобільна стоянка ГО КМСА № 20.
Директорами у вказаних підприємствах станом на 2007 рік є лише дві особи - Гр.Якубенко А.В. та гр.Новохацький О.С.

У проектних документаціях щодо відведення земельних ділянок, на яких розташовані автомобільні стоянки ГО «Київська міська спілка автомобілістів», на користь вказаних підприємств , містяться :
- підробні Листи ГО «Київська міська спілка автомобілістів» з проханням до Київського міського голови Черновецького Л.М. припинити право користування земельними ділянками за ГО «Київська міська спілка автомобілістів», де розташовувались автомобільні стоянки даної Громадської організації;
- заяви директорів вказаних підприємств Якубенко А.В. та Новохацького О.С до Київського міського голови Черновецького Л.М. з проханням надати в оренду земельні ділянки в м.Києві, де розташовані автомобільні стоянки ГО КМСА та гарантійні Листи за підписами директорів вказаних підприємств Якубенко А.В. та Новохацького О.С. , адресовані Київському міському Голові Черновецькому Л.М. про те, що керівники цих підприємств гарантують надати Київському міському голові Черновецькому Л.М. Листи – згоди від імені ГО «Київська міська спілка автомобілістів» про припинення права користування земельними ділянками , які перебувають у постійному користування даної Громадської організації, де розташовані автомобільні стоянки.

На підставі вказаних підрорбних документів , виготовлених від імені ГО «Київська міська спілка автомобілістів» Київським міським головою Черновецьким Л.М. було надано дозвіл вказаним підприємствам виготовляти проектну документацію щодо відведення земельних ділянок , де розташовувалися автомобільні стоянки громадської організації , а Київською міською Радою було прийнято біля 19 (дев*ятнадцяти ) рішень про передачу в оренду вказаних земельних ділянок вказаним підприємствам.
Всі вищевказані підприємства , на які в злочинний спосіб були передані земельні ділянки , а це біля 40 га землі в м.Києві , на яких були розташовані автомобільні стоянки ГО «Київська міська спілка автомобілістів», а також майно ГО КМСА та приватне майно членів ГО КМСА – є фіктивними підприємствами, і були створені в 2006 році. як «прокладки» лише для отримання земельних ділянок з метою подальшого їх продажу. На практиці продаж здійснювався шляхом заміни засновників у вказаних підприємствах, або так звана в народі «продаж права оренди земельної ділянки».
Фінасова криза не дала можливості вказаним шахраями довести вказану земельну аферу до кінця. В зв*язку із цим керівники вищезгаданих фіктивних підприємств за вказівкою нинішнього керівника ГО «Київська міська спілка автомобілістів» - гр.Юга Андрія Дмитровича уклали угоди із суб*єктами підприємницької діяльності про сумісну діяльність та використовують вказані земельні ділянки під автомобільні стоянки , при цьому не сплачуючи жодної копійки за орендну вказаних земельних ділянок.
Приватні підприємці, які фактично використовують вказані земельні ділянки являються знайомими гр.Юга А.Д. по так званих 90 – х роках. Так, керівником ТОВ “Пріоритетбудсервіс» та ТОВ «Компанія Аналітпроект» в даний час є гр.Києвський Анатолій Цезарович. Одночасно це й же громадянин Києвський А.Ц. здійснює керівництво автомобільних стоянок в ряді районів м.Києва ще як і суб*єкт підприємницької діяльності. Крім того, що гр.Києвський Анатолій Цезарович є засновником в ряді підприємств разом із гр.Юга Андрієм Дмитровичем , останній ще й зареєстрований за домашньою адресою у гр.Києвського А.Ц. Другий суб*єкт підприємницької діяльності Пилипенко Сергій Лазарович , який також знайомий із громадянином Юга А.Д. по так званим 90 – х роках , як суб*єкт підприємницької діяльності здійснює керівництво автомобільними стоянками №№ 24 та 25 по вул.Березняківській, 17-19 в м.Києві.
Проте, деякі земельні ділянки , на яких розташовувались автомобільні стоянки ГО КМСА іноді передавались на підставі підробних Листів ГО КМСА і реально діючій юридичній особі. Зокрема , це стосується земельної ділянки по проспекту Глушкова, 5 в м. Києві , де була розташована а/с № 4. Вказана земельна ділянка була передана в оренду , а в послідуючому і продана ТОВ Компанія «Алант Інвест». В проектній документації щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Алант-Інвест» по проспекту Глушкова, 5 в м. Києві міститься цілий букет сфальсифікованих документів, виготовлених від імені ГО КМСА, а це і Листи самого покійного Голови ГО КМСА Хорофейко О.В. та колективні листи членів даної Громадської організації , які нібито «благають Київського міського голову Черновецького Л.М. передати вказану земельну ділянку на користь ТОВ Компанія «Алант-Інвест» (30 підписів членів Спілки є підробними). Приватне майно членів ГО КМСА (металеві гаражі) та майно ГО КМСА було знищено представниками ТОВ Компанія «Алант-Інвест», проте кримінальну справу за ознаками ч.2 ст.194 КК України не порушено до цього часу.

Завдяки неймовірним зусиллям членів ГО «Київська міська спілка автомобілістів» було порушено ряд кримінальних справ, а саме:
- кримінальна справа № 10-16746 порушена 21.10.2008 року ВД Шевченківського РУ ГУ МВС України в м.Києві за ознаками складу злочину, передбаченого ч.1 та ч.3 ст.358 КК України за фактом підробки та використання Листа ГО «Київська міська спілка автомобілістів» , датованого від 15.03.2007 за № 07-16746 про припинення права користування земельними ділянками по вул.Березняківській, 17 -19 в м.Києві;
- кримінальна справа № 02-13877 , порушена за фактом підробки підпису Голови ГО «Київська міська спілка автомобілістів» , покійного Хорофейко О.В., в Листах від 01.02.07 року № 07-02-0110 та № 07-02-0111, адресованих Київському міському голові Черновевецькому Л.М. про припинення права користування земельними ділянками по вул.Вербицького, 1 в м.Києві та за фактом знищення приватного майна членів Спілки (ч.1 ст.258, ч.1 ст.194 КК України.).
Судово-почеркознавчі експертизи, проведені в рамках розслідування кримінальних справ № 10 - 16746 та № 02-13877 підтвердили, що підпис покійного Голови ГО КМСА Хорофейко О.В. в Листі датованому 15.03.2007 за № 07-15010 , та в Листах від 01.02.07 року № 07-02-0110 та № 07-02-0111 - є підробним.
В рамках розслідування кримінальної справи № 10 -16746 , яка перебувала у провадженні ВД Шевченківського РУ ГУ МВС України в м.Києві було порушено ряд епізодів по ідентичним підробним Листам виготовленим від імені ГО КМСА, які було використано при прийнятті Київської міською Радою Рішень, якими ГО «Київська міська спілка автомобілістів» незаконно позбавлялася земельних ділянок , де розташовувались автомобільні стоянки даної громадської організації Зокрема було порушено один епізод за ознаками ч.1 та ч.3 ст.358 КК України за фактом підробки та використання по одному із Листів ГО КМСА, який було виявлено в проектній документації щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Компанія Алант - Інвест» по проспекту Глушкова, № 5 в м.Києві, де розташовувалась автомобільна стоянка № 4. Крім цього , члени ГО «КМСА» , автомобілі яких зберігалися на різних автомобільних стоянках цієї громадської організації в м.Києві подавали заяви про аналогічні факти шахрайського позбавлення права користування земельних ділянок , де розташовувались автомобільні стоянки. Вказані заяви були приєднані прокуратурою Шевченківського району м.Києва до матеріалів кримінальної справи № 10-16746.
Тобто, в рамках розслідування кримінальної справи № 10 – 16746 почала вимальовуватися картина , яка давала можливість стверджувати , що земельні ділянки , які перебували в постійному користуванні в ГО КМСА , та на яких розташовувались автомобільні стоянки даної організації завдяки злочинним ( шахрайським ) діям організованої злочинної групи були передані по ряду Рішень Київської міської ради на фіктивні підприємства з метою подальшого продажу вказаних земельних ділянок вже реальнимх інвесторів.
Як тільки в рамках рослідування кримінальної справи № 10-16746 стало вбачатися, що рограбування земельних ділянок , які перебували в постійному користуванні ГО «Київська міська спілка автомобілістів» здійснила організован злочинна група за активної участі не тільки керівництва ГО «Київська міська спілка автомобілістів» гр.Юга А.Д. , а й чиновників Київської міської державної адміністрації було здійснено спробу скасувати постанову про порушення кримінальної справи № 10 – 16746.
Так, 06 липня 2009 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Марчук Н.О. винесла постанову по скарзі так званого директора ТОВ «Пріоритебудсервіс» Києвського А.Ц. про скасування постанови про порушення кримінальної справи за ч.1, ч.3 ст.358 КК України, винесеної 21.10.2008 року начальником ВД ТВМ – 4 Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві за фактом підробки та використання Листа ГО «Київська міська спілка автомобілістів» № 07-15010 від 15.03.2007 року адресованого Київському міському голові Черновецькому Л.М. щодо припинення права користування цією організацією земельною ділянкою по вул.Березняківській, 17 – 19 в м. Києві на користь ТОВ «Пріоритетбудсервіс» (код ЄДРПОУ 344980154). Суддя Марчук Н.О. намагалася переконати всих , що підробний Лист ГО «Київська міська спілка автомобілістів» № 07-15010 від 15.03.2007 року адресованого Київському міському голові Черновецькому Л.М. «щодо припинення права користування цією організацією земельною ділянкою на вул.Березняківській, 17 – 19 в м.Києві на користь ТОВ «Пріоритетбудсервіс» - ніде не використовувався.
При цьому суддя Марчук Н.О. мабуть «тимчасово забула» , що в проектній документації щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Пріоритетбудсервіс» на вул.Березняківській, 17 – 19 в м.Києві міститься вказаний підробний Лист ГО «Київська міська спілка автомобілістів» та гарантійний Лист тогочасного директора ТОВ «Пріоритетбудсервіс» Новохацького О.С. , адресованого Київському міському голові Черновецькому Л.М. , що ТОВ «Приорітетбудсервіс» гарантує надати органам КМДА Лист від ГО «Київська міська спілка автомобілістів» про припення права користування земельною ділянкою по вул.Березняківська, 17-19 в м.Києві на користь ТОВ «Пріоритетбудсервіс». Причому , що вказаний гарантійний Лист за підписом директора ТОВ «Приорітетбудсервіс» , що вказаний підробний Лист ГО КМСА № 07-15010 від 15.03.2007 надруковані однаковим шрифтом, що видно не озброєним оком.
Факт використання підробного Листа ГО «Київська міська автомобілістів» Лист ГО «Київська міська спілка автомобілістів» за підписом Голови ГО «Київська міська спілка автомобілістів» Хорофейко О.В. № 07-15010 від 15.03.2007 року, яким нібито було погоджено відчуження земельної ділянки по вул.Березняківській, 17-19 в м.Києві на користь ТОВ «Пріоритетбудсервіс» встановлено Господарським судом м.Києва в своєму рішенні по справі № 05-5-16/11875-16/199 від 05 червня 2009 , яке набрало законної сили.
Крім цього, вказаним рішенням Господарського суду м.Києва було також встановлено , що ГО «Київська міська спілка автомобілістів», як землекористувач земельної ділянки по вул.Березняківській, 17 -19 в м.Києві незаконно була позбавлена права користування вказаною земельною ділянкою внаслідок прийняття Київською міською Радою рішення від 24.05.2007 року за № 675/1336 „Про передачу ТОВ „ПРІОРИТЕТБУДСЕРВІС” земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-розважального комплексу з офісними приміщеннями та паркінгом загального користування на вул.Березняківській, 17 – 19 у Дніпровському районі м. Києва”.
Господарським судом м.Києва по справі № 05-5-16/11875-16/199 від 05 червня 2009 року за позовом прокуратури м.Києва рішення Київської міської Ради від 24.05.2007 року за № 675/1336 „Про передачу ТОВ „ПРІОРИТЕТБУДСЕРВІС” земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-розважального комплексу з офісними приміщеннями та паркінгом загального користування на вул.Березняківській, 17 – 19 у Дніпровському районі м. Києва” визнано недійсним і вказане рішення Господарського суду м.Києва набрало законної сили.
Крім того, 23.04.2009 року на сесії Киїської міської Ради було задоволено протест прокуратури м.Києва на вищезначене Рішення Київради від 24.05.2007 року за № 675/1336, та скасовано вказане Рішення Київської міської Ради , як незаконне, та як таке , що незаконно позбавляло ГО КМСА право користування вказаними земельними ділянками : Рішення Київської міської Ради № 425/1481 від 23 квітня 2009 року.
23 липня 2009 року вказана постанова судді Шевченківського районного суду м.Києва Марчук Н.О. від 06.07.2009 року була оскаржена членами ГО «Київська міська спілка автомобілістів» в апеляційному порядку.
17 серпня 2009 року Апеляційним судом міста Києва Постанова судді Шевченківського районного суду м.Києва Марчук Н.О. від 06.07.2009 року про скасування постанови про порушення кримінальної справи № 10 -16746 за ч.1, ч.3 ст.358 КК України, винесеної 21.10.2008 року начальником ВД ТВМ – 4 Шевченківського РУ ГУ МВС України в м.Києві була скасована , як незаконна , а справу було направлено на новий судовий розгляд.
08.09.2009 року Шевченківським районним судом м.Києва була винесена постанову , якою скарга так званого директора ТОВ «Пріоритетбудсервіс» Києвського А.Ц. була відхилена , та продовжено досудове слідство по кримінальній справі № 10-16746 вже СУ ГУ МВС України в м.Києві.
В даний час вказані кримінальні справи перебувають у провадженні СУ ГУ МВС України в м. Києві, проте їх до цього часу не об*єднано в одне провадження лише по тій причині , що це дасть можливість прискорити розкриття вказаної земельної афери, та наочно буде видно, що за цим злочином стоїть конкретна організована злочинна група осіб, до складу якої входять і чиновники Київської міської державної адміністрації.
Це підтверджується наступним.По ідентичним фактам використання підробних Листів ГО «Київської міської спілки автомобілістів» про припинення права користування земельними ділянками за цією Громадською організацією , на яких розташовані автомобільні стоянки ГО «Київська міська спілка автомобілістів» Київська міська державна адміністрація надавала відповідь , що вказані підробні Листи ГО КМСА про припинення права користування земельними ділянками безпосередньо брались до уваги та використовувались при прийняті Рішень Київською міською Радою про позбавлення права користування земельними ділянками ГО КМСА. Так , зокрема , відповідно до Листів КМДА
- від 26.12. 2007 року № 03-16/44178,
- від 24.01.2008 року № 014-242,
- 24.03.2008 року №014-1078
зазначено , що «Рішенням Київської міської Ради від 29.03.2007 року № 409/1070 затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Компанія «Промтек» для будівництва Торгово-розважального комплексу по проспекту Космонавта Комарова, № 48 (там де знаходиться і по сьогоднішній день автомобільна стоянка № 20 ГО КМСА , вказане Рішення КиївРади опротестовано прокуратурою м.Києва) та передано ТОВ «Компанія «Промтек» у короткострокову оренду на 5 років земельну ділянку загальною площею 1, 19 га для зазначених цілей (згода землекористувача – громадської організації Київської міської спілки автомобілістів від 07.02.2007 року № 07-07021)» .
Як встановила в подальшому судово-почеркознавча експертиза (Висновок КНДІСЕ № 4891 від 26 червня 2009 року) підпис покійного Голови ГО КМСА Хорофейко О.В. на вказаному Листі № 07-07021 від 07.02.2007 року є підробним.
Проте, до цього часу за даним фактом не порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч.1, ч.3 ст.358 КК України, не дивлячись на те, що вказаний матеріал долучено прокуратурою Шевченківського району м.Києва до матеріалів кримінальної справи № 10 – 16746 ще в лютому місяці 2009 року.
В Листі Головного Управління земельних ресурсів КМДА № 03-345/5380 від 15.02.2008 року адресованого Голові ГО «Київська міська спілка автомобілістів» Хорофейко Вікторії Олександрівні зазначено:
«За дорученням заступника Київсько міського голови – секретаря Київради Довгого О.С. на Ващі звернення щодо відведення земельних ділянок на вул. Архітектора Вербицького (де були розташовані автомобільні стоянки ГО КМСА №№ 41 та 45) повідомляємо наступне. Згідно з рішеннями Київської міської ради від 29.03.07 року № 432/1093 та № 414/1075 зазначені земельні ділянки відведені ТОВ «Компанія «Елеганбуд» та ТОВ «Будекосервіс» для будівництва , експлуатації та обслуговування житлових будинків з об*єктами соціально – побутового обслуговування та паркінгами. Зареєстровано договори оренди від 22.06.2007 року № 63-6-00420 та № 63-6-00419.
Відведення земельних ділянок здійснено відповідно до статей 93, 123, 124 Земельного кодексу України, погоджено уповноваженими службами міста за згодою ГО «Київська міська спілка автомобілістів» від 01.02.07 року № 07-02-0110 та № 07-02-0111».
Як показала судово-почеркознавча експертиза , проведена рамках кримінальної справи № 02-13877 , що перебуває в провадженні в даний час також в СУ ГУ МВС України в м.Києві підпис Голови ГО «Київська міська спілка автомобілістів» покійного Хорофейко О.В. в Листах від 01.02.07 року № 07-02-0110 та № 07-02-0111, адресованих Київському міському голові Черновевецькому Л.М. про припинення права користування земельними ділянками є підробним.
Таким чином , органи КМДА самі визнали , що зазначені підробні Листи , підписані нібито від імені покійного Голови ГО КМСА Хорофейко О.В. використовувались чиновниками Головного управління земельних ресурсів м.Києва при вирішенні питання про припинення права користування різними земельними ділянками , які перебували в користуванні ГО «Київська міська спілка автомобілістів» , де були розташовані ( а на де-яких розташовані і до цього часу) автомобільні стоянки даної організації.
Ідентичні Листи чиновники КМДА надсилали і іншим членам ГО «Київська міська спілка автомобілістів», автомобілі, яких зберігались на інших автомобільних стоянках вказаної організації, вказуючи на той факт , що право користування земельними ділянками якими користувалась ГО КМСА припинено нібито на підставі письмової згоди даної організації.
Як в подальшому виявилося «так звана письмова згода» ГО «Київська міська спілка автомобілістів» про припинення права користування земельними ділянками, де розташовані автомобільні стоянки - виявилася підробною, проте чиновники із КМДА відхрещуються, що їм про це нічого не було відомо.
В той же час, якби чиновники різних Управлінь КМДА, які ставили свої підписи про погодження відведення земельних ділянок на вищезазначені фіктивні підприємства мали бажання , то прочитали б в Статуті ГО КМСА , що право припинення користування земельною ділянкою даною організацією не вирішується одноосібно, а вирішується лише Конференцією ГО КМСА.
Тобто, в діях чиновників КМДА є всі ознаки злочину – службова недбалість (ч.2 ст.367 КК України).
В той же час, органи прокуратури м.Києва не приймають ніяких процесуальних рішень стосовно чиновників КМДА, які безпосередньо готували погодження та проекти землевідводів на вищезазначені фіктивні підприємства. Члени ГО КМСА вважають, що це робиться по причині зацікавленості органів прокуратури зі сторони чиновників КМДА.
Проте, фальшування відбувалося і представниками організацій , які нібито розробляли проектну документацію щодо відведення земельних ділянок для зазначених вище підприємств. Під час цієї «розробки проектної документації» представниками цих організацій навмисно в проектну документацію вносилися неточності щодо точної адреси розташування земельних ділянок , які передавалися в оренду вказаним підприємствам.

Ответить на это | прочитать статью
  
Rambler's Top100Rambler's Top100    
Copyright © 2006-2009 ООО Украинский Автомобильный Альянс
по всем вопросам пишите, звоните: (044) 537 6089,91,92. частые вопросы и ответы. Автошколы ВСА.


Разрешается использовать, цитировать, копировать, транслировать и переводить
любые материалы проекта в сети Интернет
при условии установки прямой ссылки на этот конкретный материал на сайте www.uacards.com