Как пройти медкомиссию при ампутации правой руки.

ссылка на данную тему: Как пройти медкомиссию при ампутации правой руки.
(PNphpBB2-viewtopic-t-83.html)
форум: Обо всем понемногу
(PNphpBB2-viewforum-f-4.html)
перейти на первую страницу сайта www.uacards.comguest - 19 Июнь, 2009 г. - 09:07
Тема сообщения: Как пройти медкомиссию при ампутации правой руки.
Как пройти медкомиссию при ампутации правой руки на уровне верхней трети плеча при том что гласит:

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ Н А К А З N 299 від 24.12.99 Зареєстровано в Міністерстві м.Київ юстиції України 20 січня 2000 р. vd991224 vn299 за N 31/4252 Про затвердження Переліку захворювань і вад, при яких особа не може бути допущена до керування відповідними транспортними засобами Категорія "В" транспортних засобів - автомобілі, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3500 кг (7700 фунтів) і кількість сидячих місць яких, крім сидіння водія, не перевищує восьми

15. Відсутність однієї верхньої чи нижньої кінцівки, кисті чи стопи, а також деформація кисті чи стопи, що значно ускладнює їх рухи. Як виняток можуть допускатися особи з однією ампутованою гомілкою і протезом, якщо ампутаційна кукса не менше 1/3 гомілки і рухомість у колінному суглобі ампутованої кінцівки повністю збережена.

dronnord@ukr.net
kvv - 24 Июнь, 2009 г. - 11:13
Тема сообщения:
Прежде всего приймите мои самые искренние соболезнования Вашему положению, и пожелания достичь задуманного.

А что касаемо Вашего вопроса как пройти медкомиссию то для этого, как минимум, туда нужно пойти. Как правило такие вопросы решаются в индивидуальном порядке. Так что вооружайтесь необходимой документацией, терпением и, как говорится, на баррикады. Успехов Вам.
место под рекламу